Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Платник ПДВ скаржиться на постачальника, який неправильно заповнив податкову накладну, тільки в періоді формування податкового кредиту

27.04.2012, 11:45
166
0

ГНСУ розглянула порядок включення в податковий кредит сум ПДВ по податкових накладних, які підлягають реєстрації в ЕРНН, і повідомила таке.

Податкова накладна, заповнена :

- без порушень і зареєстрована в ЕРНН у встановлені терміни, надає право на включення вказаних в ній сум ПДВ до складу податкового кредиту покупця в тому періоді, в якому вона була отримана, у тому числі, у разі отримання її із запізненням. Таке право зберігається за покупцем упродовж 365 календарних днів з дати виписки податкової накладної;

- з порушеннями або не зареєстрована в ЕРНН упродовж встановленого терміну, надає право на включення вказаних в ній сум ПДВ до складу податкового кредиту за відповідний період, за умови подачі разом з декларацією заяви із скаргою на постачальника (додаток 8 до декларації по ПДВ).

До заяви додаються копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що підтверджують факт сплати податку у зв'язку з придбанням таких товарів/послуг, або копії первинних документів, що складених згідно із Законом про бухгалтерський облік, підтверджують факт отримання таких товарів/послуг.

Таким чином, заява із скаргою на постачальника подається з декларацією тільки за той період, в якому платник включив суму податку до складу податкового кредиту (лист від 17.11.2011 р. № 6451/7/15-3117-10).


Увійдіть, щоб залишити коментар