Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ГНСУ розповіла про порядок формування найменування для договорів про спільну діяльність

18 травня 2012, 13:31
279
0
Реклама

ГНСУ нагадала, що наказом Мінфіну від 09.12.2011 р. № 1588 довідка про узяття на облік платника податків по ф. № 4-ОПП (додаток 2 до Порядку обліку платників податків і зборів) доповнена пам'яткою для заповнення полів довідки.

Пам'ятка друкується на зворотному боці довідки по ф. N 4-ОПП, яка видається платникові податків. Друкувати пам'ятку на копії довідки, яка зберігається в реєстраційній частині облікової справи платника податків, необов'язково.

Згідно з пам'яткою змінений порядок формування повного найменування при узятті на облік договорів про спільну діяльність.

Повне найменування, яке заноситься в Єдиний банк даних про платників-юрособ і складову частину такого банку даних, - реєстр договорів про спільну діяльність, і відповідно відзначається в довідці ф. N 4-ОПП, заповнюється таким чином:

Договір про спільну діяльність від ____________

N ____ - уповноважена особа _______________

_________________________________________.

(найменування та код за ЄДРПОУ уповноваженої особини)

При цьому автори листа звернули увагу на те, що повне найменування для договорів про спільну діяльність, які були узяті на облік до 06.02.2012 р. (до набуття чинності вказаних змін), необхідно міняти у міру внесення змін до облікових даних про договір про спільну діяльність, а також у разі формування платникові податків нової довідки по ф. N 4-ОПП або її заміни при ушкодженні або втрати (лист від 15.03.2012 р. № 7385/7/18-3117).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини