Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

"БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" нагадав про основні організаційно-правові і податкові аспекти турдеятельности

5 червня 2012, 11:03
153
0
Реклама

Саме влітку для більшості працюючих громадян України настає приємна пора відпусток.

А як говорять, красиво відпочивати не заборониш... Давно канув в Лету так званий "дикий" або неорганізований відпочинок. Більшість людей після періоду праведної праці хочуть розслабитися, якщо не з королівським розмахом, то з комфортом точно. Багато відпускників люблять подорожувати: самостійно або за посередництва суб'єктів туристичної діяльності (туристичних компаній, агентств, фірм), які і забезпечують усі умови, необхідні для приємного і комфортного відпочинку.

Здійснення туристичної діяльності пов'язане з певними нюансами організації і оподаткування, які важливі і для споживачів туристичних послуг.

У новому номері "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" нагадує про основні організаційно-правові і податкові аспекти такої діяльності.

Очікується великий приплив іноземних туристів і в Україну у зв'язку з проведенням фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року по футболу. І в цей час з метою забезпечення вільного обміну банки (фінансові установи) здійснюватимуть операції купівлі у фізичних осіб - нерезидентів готівкової іноземної валюти без оформлення довідки-certificate за формою № 377. Про це також розповідається в новому номері "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН".

Багато суб'єктів господарювання мають власні транспортні засоби, які використовують у своїй діяльності. Ясна річ, не заправиш - не поїдеш. Часто реалізація АЗС горючого палива таким суб'єктам господарювання відбувається по талонах.

Про особливості реалізації нафтопродуктів і зрідженого газу через роздрібну мережу АЗС із застосуванням талонів можна прочитати в новому номері нашого аналітичного видання.

Як завжди, вашій увазі пропонуються відповіді на актуальні питання і короткий огляд окремих важливих новин, які будуть корисні багатьом.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини