Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податкові органи штрафують за підприємницьку діяльність без держреєстрації

3 липня 2012, 11:40
198
0
Реклама

ГНСУ нагадала, що посадовці органів податкової служби мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання (ст. 164 КУоАП).

У разі встановлення податковим органом під час перевірки факту відсутності у обличчя державної реєстрації як суб'єкта господарювання до нього застосовуватиметься адміністративна відповідальність в розмірах, встановлених ст. 164 КУоАП.

Згідно з цією статтею, у разі здійснення господарської діяльності без держреєстрації суб'єктом господарювання, без отримання необхідної ліцензії або з порушенням умов ліцензування, без отримання необхідного дозволу або іншого дозвільного документу (окрім випадків застосування принципу мовчазної згоди) накладається штраф в розмірі від 20 до 100 НМДГ з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і виручки.

За таке порушення, пов'язане з отриманням доходу у великих розмірах або досконале повторно впродовж року, накладається штраф в розмірі від 100 до 500 НМДГ з аналогічною конфіскацією (лист від 27.01.2012 р. № 4257/Г/10-1114/298).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини