Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податкова служба нагадала про нововведення в порядку примусового стягнення податкового боргу

4 липня 2012, 11:23
210
0
Реклама

ГНСУ відмітила, що з 21.06.2012 діють зміни до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, внесені постановою НБУ від 30.03.2012 р. № 122.

Нововведеннями передбачений механізм виконання платіжних документів органів податкової служби - інкасових доручень і затверджена форма таких доручень з метою виконання банками платіжних документів, оформлених податковими органами на підставі рішення суду, відносно списання засобів з рахунків клієнтів банків.

Також постановою № 122 внесені зміни в порядок виконання банками заходів по арешту засобів на рахунках клієнтів в частині призупинення витратних операцій на рахунках клієнтів шляхом накладення арешту на їх засоби і інші цінності згідно з вимогами НКУ.

Вказані зміни дають можливість органам податкової служби здійснювати заходи по погашенню податкового боргу платників податків і простроченої заборгованості суб'єктів господарювання по державних кредитах на підставі рішень судів, які спрямовуються до виконання органам податкової служби (лист від 28.05.2012 р. № 15061/7/19-1017).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини