Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У бухучетный інструментарій внесені зміни

7 липня 2012, 10:00
255
0
Реклама

Мінфін наказом від 31.05.2012 р. № 658 підкоригував ряд бухучетных нормативів.

Зокрема, зміни внесені в такі документи.

Інструкція по застосуванню плану рахунків.

У описі до рахунку № 94 "Інших витрати операційної діяльності" з'явилося положення про можливість відображення на субрахунку 949 виплат за невідпрацьований час. Також положеннями Інструкції визначена можливість кореспонденції дебету рахунку 37 "Розрахунків з різними дебіторами" і кредиту рахунку 66 "Розрахунків по виплатах працівникам".

П(С) БУ 8 "нематеріальних активів" і П(С) БУ 7 "Основних засобів".

У цих стандартах уточнено, що для цілей нарахування амортизації терміни корисного використання встановлюються розпорядливим актом підприємства.

Положення про бухоблік на підприємствах госкоммунсектора.

При безкоштовній передачі госкоммунпредприятиями ЦВК, нерухомості, житлофонду, об'єктів социнфраструктуры і іншого індивідуально певного майна такі операції відображаються по кредиту рахунків обліку цих активів і по дебету рахунку 45 "Вилучений капітал" (якщо прийнято рішення про зменшення статутного капіталу) або (якщо таке рішення не прийняте) по дебету рахунку 44 "Нерозподілений прибуток (непокритий збиток) ". Раніше, нагадаємо, для цих цілей наказувало використовувати не 44 рахунок, а 976 "Списання необоротних активів".

У цьому ж документі підкориговані приписи по відображенню в обліку операцій про напрям частини чистого прибутку на матеріальне заохочення. Тепер ця операція відбивається кореспонденцією по дебету рахунку 443 "Прибуток, використаний в звітному періоді" і по кредиту рахунку 66 "Розрахунків по виплатах працівникам" на суму нарахованого працівникам винагороди, посібники, премії і т. п., розраховану відповідно до законодавства, засновницьких і розпорядливих документів з прибутку попереднього звітного періоду згідно з финпланом.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини