Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

"БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" розглянув нюанси інвентаризації

23 липня 2012, 10:00
162
0
Реклама

Невблаганно наближаються терміни представлення податкової звітності за півріччя 2012 року. І так буває, що саме у момент її підготовки раптом виявляються якісь прорахунки в обліку або виникають питання, пов'язані з неординарними операціями.

Наприклад, при проведенні раптової інвентаризації на підприємстві були виявлені надлишки товарно-матеріальних цінностей, які потім підприємство має намір продати на сторону. І питання полягає не лише в тому, як правильно документально оформити такі товарно-матеріальні цінності. Головне - це бухгалтерський і податковий облік цього "подарунка" і його наступної реалізації.

Про нюанси обліку і оподаткування таких операцій видання "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" розповідає в статті "Податкові наслідки при продажі майна, виявленого при інвентаризації".

Крім того, в новому номері нашого аналітичного видання можна прочитати про особливості податкового обліку і трудових стосунків при реорганізації підприємства шляхом перетворення. Зокрема, про те, чи можна підприємству в процесі реорганізації працювати в звичайному режимі. Наприклад, відвантажувати продукцію покупцям.

Як завжди, ми підготували відповіді на актуальні питання з нашої читацької пошти: з ними також можна ознайомитися в новому номері "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН".

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини