Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Ухвалені документи для отримання суб'єктами АПК компенсації лізингових платежів

3 серпня 2012, 11:19
161
0
Реклама

Минагрополитики затверджені форми документів і надання інформації для здійснення фінансової підтримки суб'єктів господарювання агропромислового комплексу через механізм компенсації лізингових платежів, зокрема:

- заявки на участь в конкурсі для отримання права на часткову компенсацію лізингових платежів за договором фінансового лізингу;

- довідки про отримання права на часткову компенсацію лізингових платежів за договором фінансового лізингу за рахунок засобів державного бюджету;

- реєстру підприємств-лізингоотримувачів, що мають право на отримання компенсації лізингових платежів за договорами фінансового лізингу.

Ці форми призначені для використання у рамках Порядку використання засобів, передбачених в державному бюджеті для здійснення фінансової підтримки суб'єктів агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів і компенсації лізингових платежів, затвердженого постановою КМУ від 11.08.2010 р. № 794, і з метою аналізу ефективності використання бюджетних коштів (наказ від 06.07.2012 р. № 400).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини