Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

"БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" продовжив розгляд теми формування собівартості послуг

6 серпня 2012, 09:51
145
0
Реклама

У новому номері аналітичного видання "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" ми продовжуємо публікацію консультацій на тему "Формування собівартості послуг".

Сьогодні вашій увазі пропонується стаття, в якій розглядаються особливості обліку виробничих витрат, пов'язаних з виготовленням пластикових вікон по індивідуальних замовленнях.

У зв'язку з цим згадався анекдот:

- Пам'ятаєш, ти мені на зиму порадив вікна заклеїти?

- Ну як, тепер тепло?

- Тепер темно!

І щоб у вашому житті не сталося, як в цій ситуації, для якісної підготовки службових і житлових приміщень до зимового сезону краще удатися до допомоги кваліфікованих фахівців.

Особливості надання послуг з виготовлення і установки пластикових вікон такі, що ці послуги можна представити двома послідовними етапами:

1) зборка по погоджених із замовником параметрах;

2) установка на об'єкті.

Звичайно, замовник за власним розсудом може обмежитися тільки одним етапом: замовити потрібну кількість одиниць бажаних розмірів і модифікації і встановити їх самостійно або придбати вже готові вироби і замовити тільки їх установку. Проте виконання роботи під ключ більшою мірою гарантує якість кінцевого результату.

У статті йдеться, зокрема, про калькуляцію виробничої собівартості послуг з виготовлення і установки вікон. При цьому споживачеві незайве знать, що це - основна складова формування ціни на ці послуги. Отже читайте і знайомтеся з порядком формування собівартості таких специфічних послуг.

Окрім цього, в новому номері ви знайдете відповіді на актуальні питання, що поступили в редакцію "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН"і важливі новини, що стосуються сфери бухобліку і оподаткування.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини