Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У Україні оплата послуг міжнародних платіжних систем здійснюється виключно в гривнях

10 серпня 2012, 11:15
212
0
Реклама

НБУ нагадав, що згідно з Положенням про спеціальні платіжні засоби оплата послуг платіжних організацій платіжних систем по міжбанківських і внутрішньобанківських операціях, які здійснені в межах України з використанням спеціальних платіжних засобів, емітованих банками-резидентами, здійснюється членами і учасниками платіжних систем виключно в гривнях.

Вимоги цього Положення поширюються на платіжні системи і на членів і учасників платіжних систем, які є суб'єктами стосунків, що виникають при здійсненні операцій, ініційованих з використанням спеціальних платіжних засобів цих платіжних систем.

Платіжні організації міжнародних платіжних систем повинні здійснювати свою діяльність на території України з урахуванням вимог законів України і нормативно-правових актів НБУ і запропонувати українським банкам таку схему розрахунків, яка відповідатиме вимогам чинного законодавства.

Враховуючи вищезгадане, автори листа зобов'язали банки - члени платіжних систем у своїй діяльності дотримувати вимоги Положення.

За порушення порядку і технології виконання операцій НБУ має право накладати на банки штрафи (лист від 08.08.2012 р. № 25-312/1686).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини