Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податкова служба розглянула пільгу по водному збору

15 серпня 2012, 12:24
180
0
Реклама

ГНСУ нагадала, що з 01.07.2012 р. не є платниками водного збору водокористувачі, що використовують воду виключно для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб населення (сукупності людей, що знаходяться на цій території в той або інший період часу, незалежно від характеру і тривалості проживання, в межах їх житлового фонду і присадибних ділянок), у тому числі для задоволення виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб юрособ, фізосіб-підприємців і платників єдиного податку.

Для цілей розділу XVI НКУ під терміном "санітарно-гігієнічні потреби" слід розуміти використання води в туалетних, душових, ванних кімнатах і умивальниках і для утримання приміщень в належному санітарно-гігієнічному стані.

Отже, водокористувачі не є платниками збору за спеціальне використання води, якщо об'єми такої води були використані ними для задоволення виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб.

Якщо об'єми води були використані, у тому числі для цілей інших, ніж власні питні і санітарно-гігієнічні потреби, то такі водокористувачі сплачують збір за спеціальне використання води на загальних підставах за увесь об'єм фактично використаної води.

При цьому декларація по збору за спеціальне використання води подається за результатами звітних податкових періодів 2012 року (лист від 01.08.2012 р. № 20820/7/15-2117).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини