Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ГНСУ призвала партії офіційно оформляти трудові стосунки з персоналом виборчих штабів

23 серпня 2012, 09:57
200
0
Реклама

ГНСУ закликає політичні партії, що беруть участь в парламентських виборах, належним чином оформити трудові стосунки з тимчасовими працівниками - агітаторами і персоналом виборчих штабів.

За даними податківців, в діяльності політичних організацій під час виборчої кампанії поширена практика найму працівників без офіційного працевлаштування і виплати заробітної плати "в конвертах", що є порушенням податкового і трудового законодавства. Крім того, це підвищує небезпеку залишення працівників без обіцяних грошей після закінчення виборів.

Тому ГНСУ рекомендує усім потенційним або діючим агітаторам, координаторам, спостерігачам, іншим фахівцям вимагати від організацій політичних партій і штабів кандидатів народні депутати підписання цивільно-правового договору або трудової угоди - документу, який гарантуватиме їх права, у тому числі на повну своєчасну оплату.

Зі свого боку податкова служба має намір у рамках роботи по детінізації ринку праці контролювати дотримання податкового законодавства в структурах, що займаються організацією і проведенням передвиборної кампанії.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини