Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Про оформлення автоперевізникам дозволів на поїздки по зарубіжних територіях

19 вересня 2012, 11:30
143
0
Реклама

Мининфраструктуры наказом від 17.08.2012 р. № 520 вніс зміни в наказ Міністерства транспорту України "Про впорядкування системи оформлення, видачі, використання і обліку дозволів на міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом" від 20.08.2004 р. № 757 (далі - Порядок № 757).

Так, відповідно до змін бланки іноземних дозволів після їх використання підлягають обов'язковому поверненню перевізниками в пункти видачі дозволів територіальних органів Укртрансинспекции України.

Оформлення і видача дозволів на виконання перевезень вантажів проводяться в пунктах видачі дозволів територіальних органів Укртрансинспекции України при пред'явленні оригіналів реєстраційних документів на транспортний засіб; оригіналів відповідних сертифікатів на автотранспортний засіб; оригіналів документів на вантаж, за винятком здійснення порожньої подачі транспортного засобу, з обов'язковим занесенням отриманих дозволів в реєстр виданих іноземних дозволів. Перевізник забезпечується тільки дозволами, необхідними йому для конкретної поїздки.

Реєстр виданих іноземних дозволів ведеться у встановленому законодавством порядку.

Оформлення і видача дозволів на виконання перевезень пасажирів в нерегулярному автобусному з'єднанні проводяться в Укртрансинспекции України або в пунктах видачі дозволів територіальних органів Укртрансинспекции України.

Також наказом від 17.08.2012 р. № 520 встановлено, що бланки дозволів, надруковані за формою, приведеною в додатку 1 до Порядку № 757, і реєстри виданих іноземних дозволів на 2012 рік, форма яких приведена в додатку 2 до Порядку № 757, використовуються до 31 січня 2013 року.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини