Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Україна і Мексика домовилися уникати подвійного оподаткування

25 вересня 2012, 13:29
164
0
Реклама

Уряди України і Мексиканських Сполучених Штатів домовилися про уникнення подвійного оподаткування і попередження податкових ухилень відносно податків на прибутки і майно (конвенція від 23.01.2012 р.).

Конвенція діє відносно таких податків:

- в Україні: податок на прибуток, НДФЛ;

- в Мексиці: федеральний податок на прибутки, податок на підприємництво по єдиній ставці;

- інших ідентичних або подібних податків, які стягуються після підписання Конвенції, на додаток до названих або замість них.

Відносно оподаткування підприємств, зокрема, передбачено, що прибуток підприємства Договірної Держави оподатковується тільки в цій Державі, якщо підприємство не здійснює підприємницьку діяльність в іншій Державі через розташоване в нім постійне представництво. Якщо підприємство здійснює вказану підприємницьку діяльність, прибуток підприємства може оподатковуватися в іншій Державі, але тільки в тій частині, яка торкається :

a) цього постійного представництва;

б) продажі в цій іншій Державі виробів або товарів такого ж або аналогічного характеру з виробами або товарами, які продаються через це постійне представництво.

Перелік країн, з якими діють угоди про уникнення подвійного оподаткування, і ставки податків, встановлені цими угодами, можна знайти у відповідних довідниках систем ЛІГА :ЗАКОН.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини