Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

На вивісках аптек заборонено рекламувати цінову політику або соціальну спрямованість

2 жовтня 2012, 11:33
136
0
Реклама

Мінохоронздоров'я вніс зміни в Ліцензійні умови здійснення господарської діяльності по виробництву лікарських засобів, оптовій, роздрібній торгівлі лікарськими засобами.

Нововведенням викладені в новій редакції умови оформлення вивіски.

Встановлено, що на фасаді будівлі, де розміщується аптечний заклад, згідно з його призначенням має бути вивіска з вказівкою виду установи. На видному місці перед входом до аптечної установи розміщується інформація про найменування підприємства, режимі роботи і інформація про місцезнаходження чергової (цілодобовою) і найближчої аптек.

У найменуванні аптечної установи, в знаку для товарів і послуг, під яким аптечна установа здійснює свою діяльність, у вивісках і зовнішній рекламі аптечних установ не допускається застосування яких-небудь відомостей, що містять твердження відносно рівня або іншої ознаки цін і соціальної спрямованості аптечної установи, які можуть вплинути на наміри споживачів відносно придбання товарів в такій аптечній установі.

За бажанням ліцензіат може встановити сигнальний покажчик аптечної установи і його структурного підрозділу, загальний опис якого затверджується Мінохоронздоров'я.

Зміна набуде чинності після офіційної публікації наказу (наказ від 07.09.2012 р. № 707).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини