Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Пріоритетні галузі економіки отримають податкову стимуляцію

5 жовтня 2012, 15:44
361
0
Реклама

БРЕШУ ухвалений Закон про стимулювання інвестиційної діяльності в пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць, який набуде чинності з 01.01.2013 р. (Закон від 06.09.2012 р. № 5205 - VI).

Пріоритетними є галузі, спрямовані на забезпечення потреб суспільства у високотехнологічній конкурентоздатній екологічно чистій продукції, високоякісних послугах, які реалізують державну політику по розвитку виробничого і експортного потенціалу, створення нових робочих місць.

Державна підтримка надається суб'єктам інвестиційної діяльності, що реалізовують схвалені КМУ інвестиційні проекти в пріоритетних галузях економіки.

Такий проект повинен передбачати проведення реконструкції або модернізації на підприємстві (з обов'язковим виділенням окремого структурного підрозділу, на якому реалізовуватиметься інвестиційний проект), яке відповідає усім наступним критеріям :

1) загальна кошторисна вартість перевищує суму, еквівалентну :

3 мільйонам євро - для суб'єктів великого підприємництва;

1 млн. євро - для суб'єктів середнього підприємництва;

500 тис. євро - для суб'єктів малого підприємництва;

2) кількість створених нових робочих місць для працівників, які безпосередньо задіяні у виробничих процесах, перевищує:

150 - для суб'єктів великого підприємництва;

50 - для суб'єктів середнього підприємництва;

25 - для суб'єктів малого підприємництва;

3) середня заробітна плата працівників не менше чим в 2,5 разу перевищує розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

У виконання цієї інвестиційної концепції внесені зміни в:

- перехідні положення НКУ відносно особливостей оподаткування суб'єктів господарювання, що реалізовують такі інвестиційні проекти (Закон від 06.09.2012 р. № 5211 - VI);

- ТЧУ відносно оподаткування ввізним митом суб'єктів господарювання, що реалізовують такі інвестиційні проекти (Закон від 06.09.2012 р. № 5210 - VI).

Крім того, з метою залучення інвестицій, народні депутати ухвалили Закон про проведення економічного експерименту відносно державної підтримки суднобудівельної промисловості (Закон від 06.09.2012 р. № 5209 - VI).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини