Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Центр зайнятості роз'яснив особливості працевлаштування іноземців

15 жовтня 2012, 15:12
148
0
Реклама

Держцентр зайнятості розглянув декілька питань і відмітив наступне.

1. Інспекції з контролю за дотриманням законодавства про зайнятість населення не здійснюють заходу держнагляду у сфері господарської діяльності. Контрольні заходи, здійснювані службою зайнятості, торкаються виключно питань дотримання працедавцями вимог законодавства у сфері зайнятості населення, встановлених Законом про зайнятість населення, тобто дотримання законних прав, інтересів і гарантій громадян і держави у сфері зайнятості.

2. Чинним законодавством встановлені обмеження відносно використання праці іноземців, що тимчасово перебувають в Україні, на декількох робочих місцях (посадах) або двома і більше працедавцями, у зв'язку з чим служба зайнятості не може видати більше за один дозвіл на використання праці іноземця в період дії виданого дозволу.

3. Дозвіл на працевлаштування в Україні не потрібний іноземним громадянам, які постійно проживають в Україні (мають вигляд на постійне проживання в Україні). Іноземні громадяни, які отримали вищу освіту в Україні і не мають вигляду на постійне проживання в Україні, мають право працювати в Україні за умови отримання працедавцем дозволу на використання праці іноземця або особи без громадянства.

4. У разі стягнення штрафних санкцій, передбачених Законом про держстрах на випадок безробіття і Законом про зайнятість населення, адміністративних штрафів, а також інших видів заборгованості перед Фондом соцстрахування на випадок безробіття термін давності не застосовується (лист від 16.08.2012 р. № ДЦ-09-4005/0/6-12).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини