Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податківці готуються до авансової сплати податку на прибуток

19 жовтня 2012, 09:00
120
0
Реклама

Своєчасна сплата авансів по податку на прибуток, залучення усіх(!) платників до авансової сплати і розширення бази для нарахування авансів будуть головними критеріями оцінки результатів роботи податкових органів.

Про це говориться в листі ГНСУ від 03.10.2012 р. № 4975/0/71-12/15-1217.

Окрім викладу загальних станів про сплату авансових внесків, у відомстві звернули увагу на те, що ГНСУ вже підготовлені зміни у відповідні форми податкових декларацій, які нині проходять процес узгодження. Головним в цих змінах є закріплення "самостійності" платника податків при визначенні суми авансового платежу.

Також в процесі підготовки знаходиться узагальнювальна податкова консультація про особливості адміністрування податку на прибуток в 2013 році.

Враховуючи старт кампанії по декларуванню податку на прибуток за підсумками 9 місяців 2012 року і зважаючи на той факт, що її результати формують базу для нарахування і сплати податку на прибуток в січні - лютому 2013 року, ГНСУ призвала податкові органи:

- вжити усі заходи для недопущення зниження "прибуткових" надходжень за підсумками 3 кварталу в порівнянні з 2 кварталом 2012 року;

- своєчасно "прокамералить" декларації за 9 місяців і за 2012 рік в цілому і при виявленні порушень скласти акти і прийняти НУР;

- при встановленні фактів заниження нарахування і сплати авансових внесків застосувати штрафні санкції.

Коментар до цього листа вийде в найближчому номері видання "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" (від 22.10.2012 р. № 68).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини