Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Укргосреестр роз'яснив порядок переходу ТОВ на модельний статут

23 жовтня 2012, 11:06
327
0
Реклама

Укргосреестр відмітив, що зараз законодавством передбачена діяльність на підставі модельного статуту тільки для ТОВ. Такий статут затверджений постановою КМУ від 16.11.2011 р. № 1182.

1. Порядок переходу юридичної особи з ухвалених засновницьких документів на модельний статут передбачає представлення державному реєстраторові наступних документів :

- рішення про перехід;

- реєстраційна картка ("Форма 6", затверджена наказом Мінюсту від 14.10.2011 р. № 3178/5) про підтвердження відомостей про юридичну особу з відміткою про рішення продовжувати свою діяльність на підставі модельного статуту;

- екземпляр оригіналу статуту для проставляння штампу про те, що юридичну особу з відповідної дати здійснює діяльність на підставі модельного статуту (абз. 2 ч. 11 ст. 19 Закону про держреєстрацію).

Датою початку здійснення діяльності юридичної особи на підставі модельного статуту є дата внесення відповідного запису в ЕГР.

2. Юрособа, що прийняла рішення про перехід з модельного статуту на розроблені їм засновницькі документи, подає державному реєстраторові:

- рішення про перехід;

- реєстраційну картку ("Форма 6") про підтвердження відомостей про юридичну особу з відміткою про рішення продовжувати свою діяльність на підставі розроблених їм засновницьких документів (абз. 2 ч. 11 ст. 19 Закону про держреєстрацію).

Юридична особа вважається діючою на підставі засновницьких документів з моменту державної реєстрації змін в засновницькі документи в порядку, встановленому ст. 29 Закону про держреєстрацію (абз. 3 ч. 11 ст. 19 Закону про реєстрацію).

Юридична особа, що прийняла рішення продовжувати свою діяльність на підставі модельного статуту, або юридичну особу, що здійснювала свою діяльність на підставі модельного статуту і рішення продовжувати свою діяльність на підставі розроблених їм засновницьких документів, що прийняло, мають право подати державному реєстраторові документи, встановлені ч. 11 ст. 19 Закону про держреєстрацію, незалежно від настання терміну щорічного підтвердження відомостей про юридичну особу (лист від 19.07.2012 р. № 829-7-25-12).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини