Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

АПУ запропонувала проект рекомендацій по аудиту кредитних спілок

31 жовтня 2012, 13:46
216
0
Реклама

Аудиторська палата оприлюднила проект методичних рекомендацій по проведенню аудиту фінансової звітності кредитних спілок відповідно до Міжнародних стандартів аудиту, розроблений у рамках технічної співпраці між Україною і Німеччиною.

Проведення аудиту по цих Рекомендаціях включає аудит правових основ діяльності кредитної спілки, аудит системи управління кредитною спілкою, аудит діяльності кредитної спілки за поданням фінансових послуг, аудит організації, ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності кредитної спілки і завершується звітом незалежного аудитора про результати перевірки, а також аналізом економічного стану кредитної спілки.

Рекомендації не містять вичерпного переліку процедур і практик, які слід застосовувати до аудиту кредитних спілок відповідно до МСА, проте вони визначають сфери, де потрібно ці знання. Передбачається, що аудитори мають достатні знання МСА і знайомі з діяльністю кредитних спілок для здійснення аудиту їх фінансової звітності (рішення від 27.09.2012 р. № 257/12).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини