Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд пропонує змінити ставки туристичного збору

5 листопада 2012, 14:08
153
0
Реклама

На сайті Мінфіну обнародуваний законопроект про зміну з 01 січня 2013 року ставок туристичного збору і його бази оподаткування.

Проектом передбачено, що ставки туристичного збору встановлюються за один день нічлігу в таких розмірах:

• від 0,5 до 4 % мінімальних зарплати, встановленої на 1 січня звітного року, для готелів залежно від їх категорій ("п'ять зірок", "чотири зірки", "три зірки", "дві зірки", "одна зірка");

• від 0,2 до 0,5 % мінімальної зарплати, встановленої на 1 січня звітного року, для інших об'єктів, що надають послуги з тимчасового розміщення (проживанню), в т. ч. для мотелів, пансіонатів, будинків відпочинку, туристичних баз, кемпінгів, залежно від рівня обслуговування в них.

Також пропонується вилучити з НКУ норму, що виключає з бази обкладення цим збором ПДВ, витрати на харчування, побутові послуги, телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в'їзд (віз), обов'язкове страхування, інші документально оформлені витрати, пов'язані з правилами в'їзду.

Зауваження і пропозиції можна присилати впродовж місяця за адресою: Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2, e - mail: ischenkokv@minfin.gov.ua.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини