Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

"БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" розглянув облік безоплатно отриманих енергооб'єктів

12 листопада 2012, 10:11
180
0
Реклама

У новому номері видання "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" розглянута цікава практична ситуація. Підприємство, що перебуває на загальній системі оподаткування і не є комунальним підприємством, отримало безоплатно і зарахувало на баланс основні засоби (енергооб'єкти) за рішенням місцевого органу самоврядування і від іншого платника податків, які останній побудував самостійно за технічними умовами на приєднання до електромереж. Як в цих двох випадках відбивати дохід і нараховувати амортизацію в податковому обліку? Про це йде мова в статті "Безоплатно отримані енергооб'єкти: дохід і амортизація".

Ще одна неординарна ситуація пов'язана з питанням про те, як виплатити працівникові соціальні відпустки, невикористані з 1984 року. Шляхи її рішення представлені в одному з матеріалів нашого видання.

Листопад - найактивніший інвентаризаційний період. Тому підприємствам треба не лише своєчасно, але і якісно провести цю звичну і, що важливо, обов'язкову перед складанням річної фінансової звітності процедуру. Про те, яка відповідальність передбачена за порушення порядку проведення інвентаризації, ви також можете дізнатися з нового номера.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини