Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ГНСУ нагадала про переваги електронної звітності

12 листопада 2012, 11:08
186
0
Реклама

ГНСУ відмітила, що на сьогодні більше 378 тис. суб'єктів господарювання відправляють податкову звітність по електронній пошті, що свідчить про досить високий рівень довіри до електронного способу представлення звітності.

Податківці нагадали, що така звітність може вирушати в робочий або неробочий час з будь-якого місця з доступом до мережі Інтернет, наприклад, з власної квартири, Інтернет-кафе.

Також автори листа нахвалялося своїми заслугами в цьому напрямі:

- розробка і безкоштовне поширення програмного забезпечення по формуванню і передачі в органи ДПС податкової звітності в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку;

- впровадження можливості передачі договору "Про визнання електронних документів" в електронній формі. Процедури формування договору в електронному вигляді реалізуються акредитованими центрами сертифікації ключів, які включені в систему представлення податкових документів в електронному вигляді;

- відкриття Акредитованого центру сертифікації ключів, який надає послуги електронного цифрового підпису з можливістю безкоштовної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів (лист від 21.08.2012 р. № 647/0/61-12/18-4015).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини