Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ГНСУ готує грунт для впровадження нового КПК

15 листопада 2012, 12:50
118
0
Реклама

ГНСУ повідомила про створення спеціалізованого моніторингового центру для імплементації норм нового Карного процесуального кодексу, який набуде чинності 20.11.2012 р.

Метою створення центру є оперативне відстежування проблемних моментів, які можуть виникнути при застосуванні норм нового КПК, і пошук найбільш ефективних шляхів їх рішення в тісній співпраці з іншими правоохоронними і контролюючими органами. У кожному регіоні будуть створені робочі групи, які в режимі реального часу за допомогою системи відеозв'язку щотижня проводитимуть аналіз наявних проблем і шукатимуть найбільш ефективні шляхи їх рішення.

Податкове відомство нагадало, що у рамках підготовки до роботи в умовах нового КПК була реорганізована структура податкової міліції. Слідчі підрозділи на рівні податкових інспекцій ліквідовані і тепер вони зосереджені тільки в регіональних (окружних) податкових службах.

Також за допомогою дистанційного проведення слідства за допомогою відеозв'язку податкова служба збирається економити бюджетні кошти за рахунок відмови від практики відряджень співробітників в регіони.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини