Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податкова служба готова продовжувати вдосконалення законодавства

27 листопада 2012, 15:21
137
2
Реклама

Податкова служба повідомила про отримання впродовж останнього місяця близько 5 тисяч пропозицій від платників по реформуванню податкової політики.

Податкове відомство назвало основні побажання платників : зниження ставок і зменшення кількості податків, спрощення розрахунку і адміністрування податків, удосконалення законодавчої бази.

При цьому податківці відмітили, що очікування бізнесу переважно співпадають з планами їх відомства і уряду. Невідомо, наскільки щиро сказане відноситься до перших двох пунктів переліку побажань, а ось з останнім пунктом податківці точно з радістю погодяться.

Але судячи з нескінченного потоку нововведень і поліпшень різної міри корисності, починаючи від нейтрально даремних і закінчуючи відверто шкідливими (чого тільки вартий один маленький реквізит податкової накладної, який вже декілька місяців не дає спокою платникам ПДВ), вони не враховують, що платникам не потрібний нескінченний процес безперервного "вдосконалення", яким так люблять гордитися нинішні можновладці і який вже давно і далеко перейшов за рамки розумного. Платникам важливий результат у вигляді того, що відбулося і головне ефективного "удосконалення".

Тому доки перфекционизм влади остаточно не перейшов в патологічну форму, слідує, напевно, відступити від політики примноження кількості вдосконалень законодавчої бази і зосередитися на їх якості, щоб в запалі не забути, що такі вдосконалення є усього лише інструментом для досягнення головної мети - спрощення розрахунку і адміністрування податків.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини