Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ГНСУ роз'яснила порядок декларування максимальних цін на підакцизні товари

4 грудня 2012, 10:12
144
0
Реклама

ГНСУ у узагальнювальній податковій консультації про декларування максимальних роздрібних цін на підакцизні товари відмітила наступне.

1. На сьогодні форма Декларації про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари затверджена спільним наказом Держмитслужби і ДПАУ від 24.12.2010 р. № 1535/1027.

Зміна будь-яких відомостей, що містяться в Декларації, може здійснюватися не частіше за один раз в місяць шляхом представлення Декларації у будь-який день місяця, але не пізніше чим за п'ять календарних днів до початку наступного місяця.

2. Нанесена на споживчу упаковку ціна і дата виробництва повинні відповідати максимальній роздрібній ціні, введеній в цей період виробництва.

3. На товар (продукцію), який відрізняється від іншого кольором розривної стрічки, логотипом компанії на пачці або іншими відомостями, які не відносяться до характеристики товару (продукції), не може бути встановлені декілька максимальних роздрібних цін.

Встановлення різних максимальних роздрібних цін на товар з одним найменуванням і однаковою інформацією про його характеристики впливає на суму акцизного податку на тютюнові вироби, обчислену одночасно по адвалорной і специфічною ставкам податку, і призводить до маніпулювання платниками податків податковими зобов'язанням по акцизному податку на тютюнові вироби.

Помилки в поданій Декларації платник податків має право уточнити (наказ від 30.11.2012 р. № 1089).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини