Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Заявка на товарний знак не перевіряється на недобросовісну

6 грудня 2012, 12:30
139
0
Реклама

Держслужба інтелектуальної власності відмітила, що заявки на видачу посвідчення на знак для товарів і послуг підлягають формальній і кваліфікаційній (по суті) експертизам.

Остаточні результати експертизи відбиваються в обгрунтованому укладенні, на підставі якого Службою приймається рішення про реєстрацію знаку або про відмову в такій реєстрації.

Під час кваліфікаційної експертизи перевіряється відповідність заявленого позначення відповідним умовам надання правової охорони знаку, який не суперечить публічному порядку, принципам гуманності і моралі і на який не поширюються підстави для відмови в наданні правової охорони.

Винятковий перелік підстав для відмови в наданні правової охорони не містить такої основи, як недобросовісна конкуренція.

В той же час, свідоцтво може бути визнане недійсним (повністю або частково) в судовому порядку у разі невідповідності зареєстрованого знаку умовам надання правової охорони або видачі посвідчення внаслідок подачі заявки з порушенням прав інших осіб.

Таким чином, особа, що вважає, що знак не відповідає умовам надання правової охорони або порушує права інших осіб, має право звернутися до суду з позовом про визнання недійсним свідчення про реєстрацію такого знаку.

Крім того, автори листа відмітили, що розгляд питань, пов'язаних з проявами недобросовісної конкуренції, відноситься не до їх компетенції, а Антимонопольного комітету (лист від 15.11.2012 р. № 2-7/9267).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини