Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Минсоцполитики роз'яснило нюанси підвищення кваліфікації сумісниками

7 грудня 2012, 11:32
432
0
Реклама

Минсоцполитики в ході розгляду питання відносно підвищення кваліфікації і сумісниці медичних працівників відмітило наступне.

За медичними і фармацевтичними працівниками державних і комунальних установ, які спрямовуються до установ післядипломної освіти для підвищення кваліфікації, підготовки і перепідготовки, зберігається середня заробітна плата по кожному місцю роботи згідно із законодавством.

При роботі за сумісництвом з працівником полягає трудовий договір, який юридично не пов'язаний з трудовим договором по основному місцю роботи.

Трудовий договір про роботу за сумісництвом працівник може бути ув'язнений як з іншим працедавцем, так і з тим же, з яким укладений основний трудовий договір.

За сумісництвом оплата праці визначається за фактично відпрацьований час виходячи з передбачених умовами оплати праці складових (посадовий оклад, надбавки і доплати до нього і т. п.).

Середня заробітна плата зберігається за медичними і фармацевтичними працівниками по кожному місцю роботи незалежно від того, по "внутрішній" або "зовнішній" сумісниці вони працюють і з якого місця роботи (основного або за сумісництвом) спрямовуються для підвищення кваліфікації, підготовки і перепідготовки.

Якщо медичний працівник по основному місцю роботи прямує на курси підвищення кваліфікації, а за сумісництвом продовжує працювати (графік роботи і розклад занять дозволяють), то середня заробітна плата зберігається тільки по основному місцю роботи, а на роботі за сумісництвом він отримує заробітну плату за фактично відпрацьований час (лист від 12.10.2012 р. № 1055/13/84-12).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини