Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Мінфінівський проект поліпшення бухобліку містить ускладнення для бізнесу

10 грудня 2012, 12:05
159
0
Реклама

Такого висновку дійшли учасники наради, яка проводило Держпідприємництвона тему змін у веденні бухгалтерського обліку, запропонованих проектом наказу Мінфіну про затвердження П(С) БУ 1 "Загальні вимоги до фінансової звітності".

До обговорення були запрошені представники Асоціації платників податків, Асоціації сертифікованих бухгалтерів і аудиторів України, Союзу аудиторів України і Європейської бізнес-асоціації.

Фахівці вважають, що документ в його нинішньому варіанті не може бути підтриманий. Існує багато недоліків, що з'являються при заповненні бухгалтерської звітності і вимагають врегулювання. Зокрема, це стосується питання визначення істотності статей балансу.

Також виникла низка запитань відносно узгодження статей балансу (звіту про фінансовий стан), у тому числі і консолідованого. При цьому було відмічено, що положення про бухгалтерську звітність повинні узгоджуватися з міжнародними стандартами, а не суперечити їм.

У короткий термін експерти повинні надати свої зауваження до проекту і пропозиції по його удосконаленню для їх обліку в подальшій роботі над проектом.

На думку голови Держпідприємництва, цей проект наказу не полегшить, а навпаки, ускладнить роботу бізнесу.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини