Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Затверджені правила розміщення реклами за межами населених пунктів

10 грудня 2012, 15:45
160
0
Реклама

КМУ затверджені Типові правила розміщення зовнішньої реклами за межами населених пунктів, якими передбачено, зокрема, наступне.

Забороняється стягування плати за видачу дозволів.

Розміщення реклами здійснюється за узгодженням з:

- ДАІ і Укравтодором або його територіальними органами - у разі розміщення зовнішньої реклами в межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування;

- Мінкультури або місцевим органом виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини - у разі розміщення зовнішньої реклами на пам'ятниках історії і архітектури і в межах зон охорони пам'ятників національного або місцевого значення;

- власником місця розташування рекламного засобу або уповноваженим ним органом (обличчям).

Для отримання дозволу заявник подає державному адміністраторові або направляє на адресу відповідного дозвільного центру рекомендованим листом з описом вкладення заява за формою, затвердженою постановою КМУ від 07.12.2005 р. № 1176, до якого додаються:

- узгодження на розміщення реклами;

- копія договору про право на тимчасове користування місцем розташування рекламного засобу, завірена власником такого місця або уповноваженим ним органом (обличчям).

Перелік документів, необхідних для видачі дозволу, є вичерпним.

Відстань між опорами рекламних засобів, що розміщуються уздовж автомобільних доріг загального користування, визначається з дотриманням вимог техніки безпеки, але не менше 100 метрів.

Рекламні засоби маркіруються шляхом нанесення на каркас найменування розповсюджувача реклами, номера його телефону, дати видачі дозволу і терміну його дії.

Прийняття справжніх правил обумовлене внесенням змін до Закону "Про рекламу", якими повноваження по видачі дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза населеними пунктами делеговані обласним державним адміністраціям (постанова від 05.12.2012 р. № 1135).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини