Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Що принесе бізнесу 2013 рік: екстрена меддопомога

16 грудня 2012, 09:27
234
0
Реклама

На 1 січня 2013 року заплановано набуття чинності Закону "Про екстрену медичну допомогу" від 05.07.2012 р. № 5081 - VI.

Документом закріплюється право кожного на безкоштовну, доступну, своєчасну і якісну екстрену медичну допомогу (ЭМП).

Це право включає право на безкоштовний виклик ЭМП (по телефону 103 або 112), на звернення за наданням такої допомоги в найближче відділення, повідомлення про свій невідкладний стан або невідкладний стан іншого обличчя лікаря, працівників закладу охорони здоров'я або особи, зобов'язаної надавати першу меддопомогу.

Встановлюється обов'язок громадян, що виявили людину в невідкладному стані, викликати ЭМП або повідомити про це заклад охорони здоров'я, а також по можливості надати першу медичну допомогу.

Документ визначає систему закладів ЭМП, встановлює вимоги до центрів ЭМП, їх оперативно-диспетчерських служб, станцій і відділень ЭМП, їх працівників.

При цьому звертаємо увагу на те, що у ВРУ зареєстрований законопроект № 11467 під авторством народного депутата Валерія Писаренко, передбачаюче перенесення дати набуття чинності Закону "Про екстрену медичну допомогу" з 1 січня 2013 року на 1 липня 2013 року.

Ви можете ознайомитися з аналітичними матеріалами і консультаціями по даній і іншим тематикам, безкоштовно встановивши на тест систему ЛІГА :ЗАКОН.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини