Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Гарантійні витрати підлягають обліку

17 січня 2013, 16:25
177
0
Реклама

ГНСУ відмітила, що при визначенні об'єкту оподаткування враховуються будь-які витрати на гарантійний ремонт (обслуговування) або гарантійні заміни товарів, проданих платником податків, вартість яких не компенсується за рахунок покупців, в розмірі, що відповідає рівню гарантійних замін, прийнятих/обнародуваних платником податків.

У разі здійснення гарантійних замін товарів платник податків зобов'язаний вести облік покупців, що отримали заміну товарів або послуг з ремонту (обслуговуванню), в належному порядку.

Заміна товару без зворотного отримання бракованого товару або належного ведення вказаного обліку не надає права на збільшення витрат продавця такого товару на вартість замін.

Порядок гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійних замін, а також перелік товарів, на які встановлюється гарантійне обслуговування, визначаються КМУ на підставі норм законодавства з питань захисту прав споживачів.

Термін "обнародування" означає поширене в рекламі, технічній документації, договорі або іншому документі зобов'язання продавця відносно умов і термінів гарантійного обслуговування (лист від 20.03.2011 р. № 5094/6/15-1415).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини