Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Вибір системи зовнішнього електронного документообігу

Перехід компаній на електронний документообіг неминучий

Електронні документи мають таку само юридичну силу, як і паперові. Систем документообігу від різних розробників на ринку вистачає, але бізнес не квапиться відмовлятися від паперу. Одна з причин повільного упровадження електронного документообігу (далі - ЕДО) - проблема вибору. Системи ЕДО від різних вендорів багато в чому схожі, але між ними є й безліч відмінностей. На що необхідно звернути увагу під час вибору?

Ціна

Як би не формували тарифи різні вендори, у середньому ціна одного електронного документа дорівнює одній гривні. Це як мінімум вдесятеро дешевше, ніж вартість роздруківки й надсилання паперового документа поштою або кур'єром. Деякі постачальники систем ЕДО взагалі дають користувачам можливість безкоштовно підписувати й надсилати обмежену кількість документів. Є також зовсім безкоштовні системи ЕДО, які можуть цілком підійти ФОП із невеликим документообігом.

Пробний період

Майже всі розробники надають можливість роботи в деморежимі. Тестовий період може бути обмежений кількістю транзакцій. Якщо у вас велике підприємство з великою кількістю контрагентів, варто звернути увагу на системи ЕДО, які в деморежимі дають змогу користуватися повною, а не урізаною версією програми.

Зручність інтерфейсу

Якщо за півгодини вам не вдалося розібратися з базовими функціями системи, спробуйте іншу. Для того щоб з'ясувати всі тонкощі налаштувань, вам будуть потрібні час та інструкція, проте логіка інтерфейсу повинна бути зрозумілою практично відразу.

Детальніше читайте у статті видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН за посиланням.

Снігопад знижок на професійні продукти від ЛІГА:ЗАКОН розпочато! Не пропустіть новорічні знижки на кращі професійні рішення для бухгалтерів та аудиторів. Переходьте за посиланням та обирайте свою персональну пропозицію зі знижкою 30%.

Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему