Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

LIGA360 — це IT-платформа, яка істотно полегшує роботу бухгалтера

10.00, 1 грудня 2022
885
0

Сьогодні до окремих продуктових рішень від ЛІГА:ЗАКОН уже долучилися понад 160 тисяч користувачів різних рівнів, а разом із партнерськими проєктами, у яких є інтеграція з рішеннями компанії ЛІГА:ЗАКОН, ця цифра становить близько 360 тисяч різноманітних фахівців, серед яких практично всі органи виконавчої та судової влади. Нині триває активне залучення клієнтів до нової комплексної IT-платформи LIGA360, першими користувачами якої стали працівники компанії-розробника: топменеджери, юристи й адвокати, бухгалтери та фінансисти, HR-менеджери, піарники, працівники служби безпеки.

Про те, наскільки допомагає в роботі бухгалтеру LIGA360, як відстежує зміни податкового законодавства, знаходить необхідні бланки звітності, вчасно нагадує про сплату податків та про інші завдання, які вирішує бухгалтерія компанії, розповідає керівниця Центру бухгалтерської аналітики компанії ЛІГА:ЗАКОН Галина Зубар:

"Ведення бухгалтерського та податкового обліку й подання фінансової та податкової звітності - це головні питання бухгалтерії. Отримання ліцензій також не обходиться без участі бухгалтера. Серед непростих завдань і питання застосування РРО/ПРРО. Не менш складним і важливим завданням, яке теж має виконати бухгалтер, - оптимізація податкового навантаження. (Не плутати з ухиленням від сплати податків! - Прим. авт.) А ще переважна більшість бухгалтерів має знати й уміти працювати з міжнародними стандартами фінансової звітності. Зауважте, що це лише напрями бухгалтерської діяльності, за якими цілі пласти роботи й величезний обсяг професійної інформації, яку бухгалтер має знайти, осмислити і тримати в голові. Сьогодні багато із цих питань допомагає вирішувати IT-платформа LIGA360

Наприклад, такий важливий момент у роботі бухгалтера, як подання звітності. Звичайно, дати звітування можна запам'ятати, але не факт, що вони не забудуться у вирі інформації. Натомість на платформі LIGA360 щось забути практично неможливо. Тут є зручний календар із термінами сплати податків і подання відповідної звітності. Він розміщений на головному екрані комп'ютера кожного бухгалтера, тому завжди під рукою, точніше, перед очима. А форми і бланки податкової звітності завжди в актуальному стані в сервісі REPORT, завдяки якому можна подавати звітність онлайн і відстежувати етапи її проходження. За допомогою цього ж сервісу вирішується питання реєстрації податкових накладних день у день.

Не менш важливе питання в роботі бухгалтерії - це сплата податків. Але рахунки в нас змінюються щороку, і це завжди стрес для бухгалтерів. Проте в тих, хто користується LIGA360, таких проблем не виникає. Тут усі актуальні рахунки під рукою, тож в один клік можна переглянути, що змінилося за твоїми рахунками, і сплатити податок за правильними реквізитами.

Також важливе завдання - звірка розрахунків із бюджетом. І тут знову на допомогу приходить LIGA360. На її головному екрані знаходиться віджет звірки рахунків із бюджетом. Якщо завантажити власний електронний ключ, то система надасть звіт щодо вашого підприємства - які сплати відбулися, а які ще не пройшли.

Раніше задля роз'яснення експертів бухгалтерам доводилося передплачувати різні ЗМІ та відвідувати різні професійні сайти, натомість тепер із LIGA360 вони налаштовують стрічку новин саме з тих джерел, яким довіряють найбільше, й отримують інформацію для роботи саме за тим напрямом, з яким вони постійно працюють. Завдяки тому, що IT-платформа має у своєму складі кілька інтерактивних видань: БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, Інтерактивна бухгалтерія та Вісник МСФЗ (в Україні) - бухгалтери отримують не лише якісну та глибоку аналітику від експертів ЛІГА:ЗАКОН, а й можливість поставити запитання експертам, коли в цьому є потреба.

Наприклад, якщо бухгалтер ніколи раніше не стикався із ситуацією "автомобіль на підприємстві", він має можливість звернутися до тематичних добірок із цього питання й отримати повний спектр інформації.

Окрема тема для бухгалтера - це перевірки компанії. Знати графік перевірок своєї компанії, поставити на моніторинг всю потрібну інформацію, уміти підготуватися до перевірок, розуміти, як діяти в тій чи іншій ситуації, - також можна за допомогою LIGA360. Уся інформація щодо графіка перевірок та порядку дій, підказки про те, до чого готуватися під час перевірок із боку того чи іншого органу контролю, - усе є в IT-системі.

Якщо підприємство укладає важливі угоди, то бухгалтеру, звісно, треба звернути увагу на свого потенційного контрагента. Для запобігання проблемам після укладання договору, усю необхідну інформацію про нього можна отримати за допомогою сервісу CONTR AGENT, який також є на IT-платформі.

Важливими для бухгалтера є й навчання та підвищення кваліфікації, де фахівець має не лише дізнатися відповіді на ті питання, які виникають у нього в роботі, а й підвищити свою майстерність, щоб упевнено працювати й отримувати за роботу достойну оплату. Тепер завдяки LIGA360 і вебінарам від Академії ЛІГА:ЗАКОН бухгалтер завжди може не лише просто прослухати вебінар на потрібну тему й дізнатися докладні відповіді та роз'яснення на свої запитання, а й підвищити свою кваліфікацію. Також в IT-платформу інтегровано маленькі, але дуже потрібні помічники: калькулятор індексації зарплати, калькулятор відпусток - які допомагають усе це прорахувати й перевірити".

Фахівці компанії зазначають, що LIGA360 має великі можливості не лише для окремого фахівця - переваги IT-платформи стають особливо відчутними під час її командного використання.

Коментує продуктова директорка ЛІГА:ЗАКОН Ольга Таранова:

"Завдяки тому, що IT-система об'єднала можливості окремих продуктів ЛІГА:ЗАКОН, які мають взаємозв'язок, а окремі фахівці та цілі топкоманди й компанії загалом мають тепер набагато більше можливостей у роботі з різною інформацією, бізнес отримав здібність озирнутися на всі 360 градусів і зрозуміти, з якого боку очікувати загрози, та діяти на випередження, а не чекати форс-мажорних обставин, а потім думати, як із ними боротися. Наприклад, змінюються якісь питання правого поля щодо оподаткування. Система відразу про це сигналізує - і враз цю інформацію знає керівник компанії, юридичний і фінансовий відділи, а також бухгалтерія. Тож усі синхронно можуть реагувати на ці зміни".

LIGA360 універсальна та всеосяжна. Вона охоплює всі аспекти бізнесу та дає змогу уникнути багатьох ризиків, зокрема репутаційних. Для цього IT-система збирає дані з понад 400 відкритих реєстрів і джерел, обробляє й аналізує 1,7 млн нормативно-правових актів та аналітичних матеріалів, 6,8 млн досьє на компанії та ФОП України, 96 млн судових рішень, понад 20 тис. медіа.

Розповідає комерційна директорка ЛІГА:ЗАКОН Анна Мороз:

"Наші клієнти, які зацікавилися LIGA360, зазвичай запитують, чи користуємося ми самі цією IT-платформою. На це можу їм щиро відповісти, що понад рік керівники та спеціалісти нашої компанії використовують LIGA360 у своїй повсякденній діяльності й перебувають у захваті від можливостей IT-системи, яка комплексно вирішує потреби моніторингу, систематизації, упорядкування інформаційних потоків навколо компанії".

Ознайомитися та замовити LIGA360 - liga360.ua

Автор: Ігор Костін

Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему