Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ТОП-8 причин, чому LIGA360 полегшить життя бухгалтера

09.30, 21 вересня 2022
301
0

Робота бухгалтера під час війни - це швидкі зміни податкового законодавства, новації щодо умов оподаткування та впровадження низки інших нововведень. Водночас бухгалтерам потрібно продовжувати нараховувати заробітні плати, контролювати бюджет підприємства, забезпечувати прозорість та ефективність розподілу обмежених ресурсів в умовах кризи.

На сьогодні компанія LIGA ZAKON може запропонувати чимало корисних інструментів та сервісів, які стануть у пригоді фахівцям фінансового сектору в період воєнного стану.

№ 1 - розпочни день з календаря - не пропустити важливих дат здач звітів або здійснення податкового платежу

Бухгалтер завжди повинен знати, яке сьогодні число, інакше є ризик не здати вчасно звіт чи не сплатити вчасно податковий платіж. Тоді можна отримати не тільки неприємності від керівництва, але й величезний штраф для всього підприємства. Такі штрафи можуть становити розміри, які суттєво вплинуть на фінансовий стан компанії. Ризик втратити репутацію відповідального працівника або взагалі залишити посаду дуже великий.

Календар бухгалтера, розміщений у LIGA360, допоможе уникнути цих проблем і завжди тримати важливі питання під контролем.

№ 2 - максимально легка підготовка до подання звітності та завчасна реєстрація податкових накладних

Звітність для бухгалтера - дуже важлива й часто стресова частина роботи, допомогти саме у цих питаннях - велика справа. Інноваційний продукт REPORT від LIGA360 розроблено, щоб максимально спростити підготовку та подання звітності. Інструмент допоможе не тільки скласти звіт із підказками, але й здати його вчасно й без проблем.

Тут завжди актуальні форми звітів до ДПС, ПФУ, ФСС, МЕРТУ, статистики, доступні онлайн з будь-якого комп'ютера. Ми працюємо з усіма КЕП. Продукт забезпечує комплексну підтримку бухгалтерів на всіх етапах роботи зі звітністю. Функція автозаповнення зекономить ваш час у процесі складання звітів, підказки, доступ до НПА та автоматична перевірка помилок додасть впевненості. В одному кабінеті ви можете легко перемикатись між усіма платниками податків.

Крім цього, модуль «Форми та бланки» - це майже 3 тисячі різних документів, які використовуються бухгалтерією та іншими службами підприємства. Тут можна побачити практично всі форми та бланки податкової, фінансової та статистичної звітності, а також бланки облікових, розрахункових, первинних, організаційно-господарських документів та документів, які застосовуються при митному оформленні, у кадровому діловодстві.

Це щоденно поповнюваний та оновлюваний ресурс, орієнтований на бухгалтера, який містить як діючі, так і архівні форми, а також детальні алгоритми заповнення.

№ 3 - мати можливість будь-коли зазирнути у важливий законодавчий документ

Мати можливість самостійно зазирнути у важливий акт і нічого не пропустити - це те, що дає найповніша база законодавства в модулі «Загальне законодавство» інформаційно-правових систем у LIGA360 із можливістю різних засобів пошуку інформації: за контекстом, реквізитами та основними напрямками діяльності бухгалтерів.

№ 4 - практичні бухгалтерські ситуації

Для бухгалтера важливо знати, де можна подивитись усе корисне за практичними бухгалтерськими ситуаціями. Спеціалізований модуль в Інформаційно-правовій системі дозволяє найкоротшим шляхом побачити спеціальні профільні добірки документів та аналітичних матеріалів, які регламентують та визначають шляхи вирішення питань, що виникають у бухгалтера. Кожна конкретна ситуація має актуальний опис по суті питання.

№ 5 - практичні поради та роз'яснення експертів на регулярній основі

Регулярно знайомитися з практичними порадами та роз'ясненнями експертів щодо законодавчих нововведень можна за допомогою професійних бухгалтерських електронних видань у LIGA360.

БУХГАЛТЕР&ЗАКОН - це глибокі аналітичні матеріали з практичними порадами від експертів LIGA ZAKON щодо діяльності бухгалтерів, аудиторів, податкових консультантів з питань бухгалтерського обліку та податків.

Вісник МСФЗ - систематизоване джерело інформації щодо застосування міжнародних стандартів фінансової звітності, що особливо актуально з точки зору руху України до європейської бізнес-практики.

№ 6 - думки податківців щодо складних питань

Поради експертів бухгалтерської сфери з практичного застосування діючого законодавства завжди на часі, особливо у непростий час воєнного стану. Не менш важливо мати можливість швидкого та зручного доступу до бази позиції податківців з того чи іншого питання. База податкових знань, де розміщені актуальні роз'яснення податківців, безумовно, принесе користь.

№ 7 - контролювати статус фінансових партнерів

Мати можливість слідкувати, як себе почувають фінансові партнери та чи надійні вони на цей час. Аналітична система перевірки контрагентів CONTR AGENT дозволяє поставити на моніторинг будь-якого вашого контрагента в режимі 24/7 та своєчасно поінформує бухгалтера про зміни його статусу. Інформація з великої кількості державних реєстрів та відкритих джерел захистить ваше підприємство від зайвих ризиків взаємодії з ненадійними контрагентами, що особливо важливо під час воєнного стану.

№ 8 - поглянути на себе очима податкової - переглянути стан розрахунків з бюджетом

Можливість переглянути всю інформацію про нарахування, штрафи, недоїмки по підприємству, а також іншу інформацію про кошти, сплачені державі. Достатньо просто завантажити ключ та слідкувати за платежами.

LIGA360 для бухгалтера стане надійним помічником, який завжди знайде рішення для ефективної та зручної роботи.

Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему