Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Покупець розраховується на поточний рахунок продавця через QR-код: чи потрібен РРО

13.58, 4 листопада 2023
319
0

Продовжуємо публікувати аналітику на тему оподаткування під час війни

Продавець - неплатник ПДВ застосовує РРО та POS-термінал для безготівкового розрахунку. Водночас термінал залишається не поєднаним із касовим апаратом. Чи обов'язкові в чеку рядки 11 - 18?

У чеку краще, щоб були всі обов'язкові реквізити, визначені п. 2 розд. II Положення № 13. Водночас п. 4 розд. II Положення № 13 передбачено, що рядки 11 - 18 обов'язкові в разі, якщо POS-термінал під'єднано до РРО/ПРРО, і щодо цього є позитивна позиція ДПС. Однак в індивідуальних консультаціях простежується тенденція до протилежної думки.

З розлогою відповіддю ви можете ознайомитись в загальнодоступній статті POS-термінал не поєднано з РРО/ПРРО: чи обов'язкові в чеку рядки 11-18

Не витрачайте час на пошук аналітики на різних ресурсах. Тепер усі видання LIGA ZAKON для бухгалтерів доступні у рішенні LIGA360. А ще ти можеш налаштувати свою стрічку професійних новин та обраних посилань для роботи. Замовляй LIGA360 прямо сьогодні.

Також радимо ознайомитись з актуальною аналітикою, яку ми продовжуємо публікувати у зв'язку з воєнним станом на території України:

    Підпишіться на розсилку
    Головні новини і аналітика для вас по буднях
    Залиште коментар
    Увійдіть, щоб залишити коментар
    УВІЙТИ
    На цю ж тему