Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Практикуми ЛІГА :ЗАКОН проведуть захід на тему захисту від податкових перевірок

27 грудня 2013, 16:26
193
0
Реклама

Податкова перевірка, як завжди, приходить не вчасно і дуже часто (так вже виходить), майже завжди її результати не на користь тих, що перевіряються. Ці обставини можуть викликати деякі смуток і приреченість, але лише до тих пір, поки ви не підготуєтеся. По-перше, документально: так, чудес не буває, якщо ви порушуєте закон, то дозвіл спірних ситуацій - це компетенція суду. У других, що не менш продуктивно, ви повинні знати, що можуть і не можуть перевіряючі. Їх повноваження не безмежні.

Професійний підхід у вирішенні такої істотної проблеми, як "перевірка", лежить в застосуванні правильної стратегії поведінки. Безумовно, є напрацьовані шаблони, проте практика їх застосування іноді вносить істотні корективи, що далеко не завжди своєчасно можна відстежити навіть на профільних форумах, де, об'єктивність зроблених заходів, часто спотворюється емоціями.

Отже, ви повинні опанувати знання і методи спілкування з чиновниками на їх мові. Ви повинні знати негласні правила, якими керуються податківці; "класичні" помилки, які допускає сторона, що перевіряється; адміністративне (досудове) оскарження податкових повідомлень-рішень. Це лише мала частина проблем, сфер і термінів, якими повинні оперувати співробітники, через свої службові обов'язки вимушені спілкуватися з перевіряючими органами.

Прекрасною можливістю поповнити цей безцінний багаж знань буде відвідування професійного практикуму "Оскарження результатів податкових перевірок. Актуальна практика і ефективні способи захисту інтересів підприємства"який пройде 31 січня 2014 року. Лектором цього заходу виступить Олександр Смирнов, практикуючий адвокат з дев'ятирічним стажем юридичної практики у сфері господарського, корпоративного, податкового права; викладач права. Він спеціалізується в сферах: податковий арбітраж, господарські спори, захист інтересів посадовців в карному процесі.

Пам'ятайте, податкові перевірки є важливою і невід'ємною частиною роботи не лише податкових органів і специфіка проведення цих заходів не завжди дозволяє повернути цей процес в робоче русло. Не упустите можливість залишити за собою право ухвалення правильних рішень, що впливають на долю вашого підприємства.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини