Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Миндоходов розглянуло вимоги до представницьких витрат

31 грудня 2013, 12:47
119
0
Реклама

Миндоходов відмітило, що НКУ не надає права підприємству самостійно визначати перелік податкових витрат, зокрема, в Положенні про представницькі витрати.

Тому витрати на проведення представницьких заходів для прийому як вітчизняних, так і іноземних делегацій можуть включатися до складу витрат, що враховуються при визначенні об'єкту оподаткування, за наявності, зокрема, наказу про проведення офіційного прийому, запрошення представників (делегацій) і їх відповіді; кошторису витрат, актів виконаних робіт; звітів про проведений захід; накладних на відпуск продукції, товарів із складу і т. д., і інших належним чином оформлених первинних документів, що підтверджують зв'язок таких витрат з господарською діяльністю платника, у тому числі витрати на транспортне забезпечення, забезпечення перекладачем, якщо такий не полягає в штаті.

У разі відрядження осіб, що є членами керівних органів платника податків, витрати на відрядження враховуються при визначенні об'єкту оподаткування на прибуток.

Вказані витрати можуть бути включені до складу податкових витрат платника тільки за наявності підтверджувальних документів.

В той же час, не враховуються при визначенні об'єкту оподаткування на прибуток витрати, не пов'язані з веденням господарської діяльності, а саме витрати на фінансування особистих потреб фізичних осіб (лист від 25.10.2013 р. № 14054/6/99-99-19-03-02-15).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини