Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Відео-анонс видання "БУХГАЛТЕР&ЗАКОН" № 48

1.12.2014, 10:00
120
0

Минулий тиждень ознаменований черговим листом податківців відносно застосування "металлоломной" пільги, в якому вони змінили свою попередню думку і заявили : тепер пільгу застосовуємо з 18 лютого 2014 року.

Не менш одіозно виглядає їх лист відносно надання добродійної допомоги учасникам АТО і членам їх сімей, згідно з яким благодійник зобов'язаний контролювати цільове використання такої допомоги. Одним словом, можна було б посміятися, якби не було такий сумно. До того ж Нацбанк своєю постановою з 22 листопада продовжив ще на 10 днів дія валютних обмежень.

Що стосується добродійної допомоги, варто відмітити, що нарешті-таки побачило світло Порядок формування і ведення Реєстру волонтерів. Документ представляє інтерес усім фізособам, які мають намір надавати добродійну допомогу для АТО. Адже згідно із Законом № 1668 сум коштів, отриманих благодійниками - фізособами, які внесені в Реєстр волонтерів АТО, на банківські рахунки для надання добродійної допомоги на користь АТО, не включатимуться в загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід платника НДФЛ.

Тема номера присвячена оптимізації бізнесу через приєднання підприємств. У ній розкриті: алгоритм дій, податкові і бухгалтерські аспекти, а також особливості оформлення трудових стосунків в процесі такого приєднання.

Також в матеріалах номера можна ознайомитися з тим, як по-новому проводити інвентаризацію в 2015 році, в т. ч. і бюджетникам.

Про цих і інших темах читайте у свіжому номері електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН (№ 48, грудень 2014). Номер доступний тільки для передплатників видання. Якщо Ви ще не виписуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номеру чи підпишіться на видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.


Увійдіть, щоб залишити коментар