Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Вітаємо із 25-у річницею Незалежності України та Днем Державного Прапора України!

23 серпня 2016, 14:30
416
0
Реклама

25-та річниця Незалежності України є особливою датою не тільки для нашої країни, а й для компанії ЛІГА :ЗАКОН.

Дорослішаючи разом з Україною, упродовж 25-ти років з моменту створення, ЛІГА :ЗАКОН допомагає розбудовувати нашу нову реальність. Країна створювала закони для людей та бізнесу, державні та громадські інститути, писала нові правила життя. Глибоко і ретельно відслідковуючи "дихання" правового поля країни, систематизуючи законодавчу базу, інформуючи та роз'яснюючи правила гри для громадян і підприємств, ЛІГА :ЗАКОН зробила свій внесок у творення правової держави, становлення незалежності та утвердження суверенітету.

Сьогодні ЛІГА :ЗАКОН, як і наша країна, відчуває собі на качану нового великого творчого шляху. Реалізуючи свою головну місію, - робити усе для розвитку бізнесу та суспільства, - наша компанія прагне дати поштовх для усвідомлення всіма українцями вибору майбутнього. Впевнені, що спільна мрія всіх українців - суверенна, благополучна і справедлива країна! Ми щиро віримо, що наша спільна успішна нова історія лише починається!

Компанія ЛІГА :ЗАКОН вітає всіх українців з Днем Прапора та Вдень Незалежності! Нехай наше небо буде мирним та завжди майорить прапор свободи!

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини