Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Навчаємо працівників підприємства - тема номера видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН №35

29 серпня 2016, 09:15
270
0
Реклама

Усім відоме вираження "Кадри вирішують усе". Це означає, що працедавець не лише повинен уважно відноситися до підбору кадрів, але і піклуватися про професійний розвиток і навчання вже працюючих у нього співробітників. Якими нормами законодавства при цьому необхідно керуватися і які гарантії передбачені для працівників, що навчаються, читайте в статті "Навчання працівників : правові підстави і гарантії для працівників" видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН №35.

Практично кожне підприємство іноді вирішує за рахунок власних засобів здійснити навчання у вищих учбових закладах і професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації тих або інших працівників, що обумовлено його виробничими або загальногосподарськими потребами. Як фінансується навчання, як враховуються і обкладаються податками при цьому сплачені засоби - про це ви зможете дізнаєтеся із статті "Витрати на навчання в обліку підприємства".

Про цих і інших темах читайте у свіжому номері електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН №35серпень 2016. Номер доступний тільки для передплатників видання. Якщо Ви ще не виписуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номеру чи підпишіться на видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Нова платформа від ЛИГА:ЗАКОН: бланки і шаблони договорів, формування звітності, бухгалтерський і податковий облік, законодавство і багато що інше, що необхідно для роботи бухгалтера!

Спробувати безкоштовно

Купити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини