Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Договори транспортної експедиції : правові аспекти і документація

29 листопада 2016, 17:41
239
0
Реклама

Особливості укладення договорів транспортної експедиції регламентуються Законом № 1955 і главою 65 ГКУ. Згідно ст. 1 Закону № 1955:

- транспортно-експедиторська діяльність - підприємницька діяльність за поданням транспортно-експедиторських послуг з організації і забезпечення перевезень експортних, імпортних, транзитних або інших вантажів;

- транспортно-експедиторська послуга - робота, безпосередньо пов'язана з організацією і забезпеченням перевезень експортного, імпортного, транзитного або іншого вантажу за договором транспортної експедиції;

- експедитор (транспортний експедитор) - суб'єкт господарювання, який за дорученням клієнта і за його рахунок виконує або організовує виконання транспортно-експедиторських послуг, визначених договором транспортної експедиції.

За договором транспортної експедиції одна сторона (експедитор) зобов'язується за плату і за рахунок другої сторони (клієнта) виконати або організувати виконання визначених договором послуг, пов'язаних з перевезенням вантажу (ст. 9 Закону № 1955, ч. 1 ст. 929 ГКУ).

Повну версію статті "Договори транспортної експедиції : правові аспекти і документація" у відкритому доступі читайте у виданні БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 48.

Нова платформа від ЛИГА:ЗАКОН: бланки і шаблони договорів, формування звітності, бухгалтерський і податковий облік, законодавство і багато що інше, що необхідно для роботи бухгалтера!

Спробувати безкоштовно

Купити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини