Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДФС розробила портативний РРО

23 листопада 2017, 13:20
315
0
Реклама

Фахівці ДФС розробили модель портативного пристрою, який сумісний із ноутбуком, смартфоном чи іншим гаджетом та може використовуватися як РРО. Достатньо буде лише встановити програми та мати підключення до Інтернету. Про це повідомив в.о. Голови ДФС Мирослав Продан в інтерв'ю інформаційному агентству «Інтерфакс-Україна».

«Пристрій коштуватиме близько 700 гривень та не потребуватиме додаткового обслуговування. Один раз придбав - і всі твої операції автоматично потрапляють до нашого єдиного реєстру операцій», - зазначив Мирослав Продан.

Очільник ДФС також наголосив, що Урядом розглядається ідея придбання касових апаратів за рахунок сплачених податків, що автоматично скасовує питання фінансового навантаження. Тобто держава фактично дарує підприємцю апарат, вартість якого потім компенсується з податків, які він сплачує.

Мирослав Продан зазначив, що реєстратори розрахункових операцій - це єдиний механізм із наведення ладу в системі державних фінансів.

«Без касових апаратів ми ніколи не переможемо контрабанду, оскільки роздрібні мережі не зможуть безконтрольно її використовувати та готівкою розраховуватися з контрабандистами. Доки в Україні можна продати цей товар за готівку без контролю, доти й стоятиме питання контрабанди. Якщо ніхто не купуватиме цей товар без супутніх документів, не буде й попиту», - зазначив Мирослав Продан.

Офіційний портал ДФС

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини