Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Нині форма бланка фінансової гарантії відсутня

19 грудня 2017, 11:50
230
0
Реклама

ДФСУ звернулася до Мінфіну із запитом щодо можливості використання фінансової гарантії, виданої гарантом у вигляді документа, під час реалізації п. 15 Порядку надання розстрочення сплати податку на додану вартість під час ввезення на митну територію України устатковання та обладнання за переліком, визначеним пунктами 58 і 59 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України, затвердженого постановою КМУ від 04.10.2017 р. № 775 (далі - Порядок № 775).

На замітку! Згідно з п. 15 Порядку № 775, митне оформлення устатковання й обладнання здійснюється за митною декларацією, поданою відповідно до гл. 40 Митного кодексу України. Залишок суми зобов'язань зі сплати митних платежів підлягає забезпеченню виконання за р. X Митного кодексу України.

Мінфін у відповідь навів норми МКУ, що регулюють порядок надання фінансових гарантій, і наголосив: відповідно до пп. 23 п. 4 Положення про Державну фіскальну службу України, затвердженого постановою КМУ від 21.05.2014 р. № 236, надання повноважень на провадження діяльності з надання митним органам фінансових гарантій забезпечення сплати митних платежів є завданням ДФС.

Водночас у разі внесення проекту нормативно-правового акта щодо затвердження форми бланка фінансової гарантії Мінфін готовий узяти участь у його опрацюванні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини