Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Товар у митному режимі тимчасового ввезення: як показуємо ПДВ у декларації

22 жовтня 2018, 11:30
256
0
Реклама

У разі випуску товарів, поміщених у митний режим тимчасового ввезення з умовним частковим звільненням від оподаткування ПДВ, у вільний обіг на митній території України платник ПДВ сплачує митним органам:

• суму ПДВ, розраховану за основною ставкою ПДВ, за вирахуванням вже сплаченої на підставі умовного часткового звільнення суми ПДВ;

• суму процентів з сум податкових зобов'язань, що підлягали б сплаті у разі, якщо б щодо таких сум надавалося розстрочення податкових зобов'язань.

Як зазначають столичні податківці, у рядках 11.1 чи 11.2 декларації (в залежності від ставки) відображаються обсяги ввезення та суми ПДВ, сплачені у зв'язку з випуском товарів, поміщених у вказаний митний режим.

При цьому, оскільки сума процентів, нарахованих відповідно до ч. 7 ст. 106 МКУ, не є сумою ПДВ, такі суми до податкового кредиту не включається, а тому не відображаються у зазначених рядках декларації з ПДВ.

Див. ІПК ГУ ДФС у м. Києві від 12.10.2018 р. № 4405/ІПК/26-15-12-01-18.

Добірку цікавих матеріалів щодо оподаткування операцій операцій із ввезення товарів на митну територію України у митному режимі тимчасового ввезення можна знайти тут.

Для отримання доступу до аналітики інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини