Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

НКРЕКП вперше запроваджує контроль за якістю опалення

29 жовтня 2018, 12:15
261
0
Реклама

26 жовтня 2018 р. в Києві Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) вперше запроваджує моніторинг показників якості в сфері теплопостачання.

Проект форм звітності буде опубліковано на веб-сайті НКРЕКП.

З цією метою НКРЕКП були прийняті проекти форм звітності за показниками безперервності і якості теплопостачання, а також звіт за показниками комерційної якості надання послуг у сфері теплопостачання. Прийняття зазначених форм звітності дозволить НКРЕКП отримувати інформацію про показники якості теплопостачання за трьома напрямками.

1) безперервність теплопостачання (щорічно);

2) якість теплоносія (щорічно);

3) комерційна якість надання послуг (щоквартально).

Зазначається, що введення моніторингу дозволить регулятору вже зараз інформувати споживачів і всі зацікавлені сторони про показники якості послуг з теплопостачання ліцензіатів Комісії; в перспективі - враховувати показники якості послуг при встановленні тарифів ліцензіатам в сфері теплопостачання.

При запровадженні моніторингу показників якості надання послуг у сфері теплопостачання був використаний накопичений досвід Комісії щодо моніторингу та регулювання якості послуг у сфері електропостачання (здійснюється з 2006 р.), газопостачання (з 2017 р.), у сферах централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (з 2017 р.).

Освіжити у пам'яті облікові моменти відображення витрат на "утеплювальні" заходи, можете в статтях "Створюємо затишок на роботі, або Як обліковувати витрати на утеплення офісу", "З турботою про працівників: освоюємо видатки на утеплення приміщень установи" модуля БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання безкоштовного 3-денного доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН скористайтеся ТЕСТОВИМ доступ до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини