Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи діятимуть ЕЦП, які були згенеровані до 07.11.2018

2 листопада 2018, 12:00
407
0
Реклама

Відповідно до п. 5 розд. VII Закону України "Про електронні довірчі послуги" від 05.10.2017 р. № 2155-VIII (далі - Закон), електронний цифровий підпис та посилений сертифікат відкритого ключа, що його підтверджує, видані відповідно до вимог Закону України "Про електронний цифровий підпис" від 22.05.2003 р. № 852-IV до набрання чинності Законом, використовуються користувачами електронних довірчих послуг, кваліфікованими надавачами електронних довірчих послуг, які продовжують їх обслуговувати, відповідно як кваліфікований електронний підпис та кваліфікований сертифікат електронного підпису до закінчення строку дії посиленого сертифіката відкритого ключа, але не пізніше двох років з дня набрання чинності Законом.

Закон запрацює із 07.11.2018.

Роз'яснення з розділу 401.01 модуля БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ

Читайте також статтю "Різні періоди складання та підписання електронного первинного документа: коли операцію фіксувати в обліку" газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини