Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Для переможців конкурсу на посади в місцевому самоврядуванні може встановлюватися випробування

2 листопада 2018, 16:00
188
0
Реклама

Випробування не встановлюється при прийнятті на роботу, зокрема, переможців конкурсного відбору на заміщення вакантної посади (ч. 3 ст. 26 КЗпП).

На посадових осіб місцевого самоврядування поширюється дія законодавства України про працю з урахуванням особливостей, передбачених Законом України "Про службу в органах місцевого самоврядування" від 07.06.2001 р. № 2493-III (далі - Закон № 2493).

Проведення конкурсу, випробування та стажування при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування здійснюється в порядку, визначеному законодавством України про державну службу (ч. 6 ст. 10 Закону № 2493).

При призначенні особи на посаду державної служби вперше встановлення випробування є обов'язковим. Випробування при призначенні на посаду державної служби встановлюється строком до шести місяців.

Разом з тим ч. 3 ст. 3 Закону України "Про державну службу" від 10.12.2015 р. № 889-VIII передбачено, що дія цього Закону не поширюється зокрема на посадових осіб місцевого самоврядування.

Оскільки положеннями Закону № 2493 передбачено встановлення випробування, на думку НАДС, при прийнятті на посади в органи місцевого самоврядування переможців конкурсного відбору може встановлюватись випробування з урахуванням строків, визначених ст. 27 КЗпП.

Див. лист Нацдержслужби від 14.06.2018 р. № 4470/10-18.

Про процедуру встановлення випробування при прийнятті на роботу читайте у виданні БУХГАЛТЕР&ЗАКОН за посиланням.

Для отримання доступу до аналітики інформаційно-правової системи ЛІГА: ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал в Telegram і сторінку в Facebookщоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини