Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Заниження спецрежимного від'ємного значення ПДВ переносимо до загальної ПДВ-декларації

5 листопада 2018, 12:00
162
0
Реклама

Під час перевірки контролюючим органом було встановлено порушення платником ПДВ порядку заповнення додатку 10 "Розрахунок сум ПДВ за операціями із с/г товарами/послугами, що підлягають сплаті до державного бюджету та перерахуванню на спеціальний рахунок" в частині розподілу сум податку між податковим кредитом за операціями із зерновими технічними культурами (таблиця 1 додатку 10) та операціями з сільськогосподарськими товарами/послугами (крім операцій із зерновими технічними культурами) (таблиця 3 додатку 10), що призвело до заниження від'ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного податкового (звітного) періоду (рядок 21), у податковій декларації за грудень 2016 року.

Чи можливо тепер перенести спецрежимне від'ємне значення ПДВ, заниження якого виявлено під час податкової перевірки, до загальної ПДВ-декларації?

Для перенесення суми від'ємного значення, заниження якого виявлено контролюючим органом при проведенні перевірки, необхідно подати уточнюючий розрахунок за звітний (податковий) період січень 2017 року, в якому збільшити суму від'ємного значення, а в податковій декларації з ПДВ наступного звітного (податкового) періоду відобразити суму такого від'ємного значення в рядку 16.3 "збільшено/зменшено залишок від'ємного значення за результатами перевірки контролюючого органу".

При цьому обов'язково заповнюється таблиця "Збільшено/зменшено залишок від'ємного значення за результатами перевірки контролюючого органу на підставі податкового рішення та/або уточнюючого розрахунку", в якій необхідно вказати дату, номер уточнюючого розрахунку та суму, на яку збільшено від'ємне значення.

Див. ІПК ДФСУ від 31.10.2018 р. № 4646/6/99-99-12-02-01-15/ІПК.

Liga: REPORT - сучасний хмарний сервіс подання звітності та реєстрації податкових накладних. Лише у Liga: REPORT - аналіз ризиків блокування ПН/РК за кодом УКТ ЗЕД/ДКПП, перевірка реєстраційного ліміту ПДВ, а також миттєвий обмін документами з контрагентами.

Спробуйте прямо зараз. 7-денний тестовий доступ без обмежень.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини