Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Перейменували місто, вулицю: чи подавати повідомлення за ф. № 20-ОПП з оновленою інформацією

19 листопада 2018, 13:00
227
0
Реклама

У разі зміни відомостей про об'єкт оподаткування, зокрема його місцезнаходження, платник податків надає до контролюючого органу за основним місцем обліку повідомлення за ф. № 20-ОПП з оновленою інформацією про об'єкт оподаткування, щодо якого відбулися зміни (п. 8.5 розд. VIII Порядку № 1588).

У розд. 3 повідомлення за ф. № 20-ОПП згідно з п. 5 Пам'ятки для заповнення розділу 3 повідомлення за формою № 20-ОПП (додаток до Повідомлення за ф. № 20-ОПП), зазначається нове місцезнаходження такого об'єкта.

У разі внесення змін до правовстановлюючих документів у зв'язку з перейменуванням вулиць, на яких знаходиться об'єкт нерухомого майна, та внесення змін до Держреєстру речових прав на нерухоме майно у зв'язку із зміною назви чи перейменування вулиці, платник податків подає повідомлення за ф. № 20-ОПП протягом 10 календарних днів з дня внесення змін до цього реєстру.

Для суб'єктів господарювання, які використовують РРО, у разі, якщо відбулось перейменування назви міста, вулиці тощо, де розміщено об'єкт оподаткування (господарську одиницю), де застосовується РРО, повідомлення за ф. № 20-ОПП подається з метою уникнення розбіжностей між відомостями щодо місцезнаходження цієї господарської одиниці.

Платники податків, які уклали з відповідним контролюючим органом договір про визнання електронних документів, можуть подати повідомлення за ф. № 20-ОПП засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством (п. 8.4 розд. VIII Порядку № 1588).

Роз'яснення з розділу 119.11 БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ

Акции БЗ, ИПС:

Про основні моменти, на які слід звернути увагу під час складання форми № 20-ОПП, читайте в статті "Повідомлення за формою № 20-ОПП: коротко про головне" видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та інших документів інформаційно-правової системи "ЛІГА:ЗАКОН" - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини